Раді вітати Вас в нашому інтернет-магазині Модна карусель! Модна карусель безпосередньо виробник і прямий постачальник дитячого одягу для різних вікових груп в Україні. Головний напрямок нашої роботи – модний, безпечний, надійна і безсумнівно якісний дитячий одяг опт. Зайнявши свою нішу ще з 2006 року, ми завжди були націлені на взаємовигідне та тривале співробітництво з українськими підприємцями, які обрали в якості своєї спеціалізації одяг для хлопчиків і дівчаток.

В каталог

 

Дитячий одяг від виробника Modnaya-Karusel - вибір №1 батьків і їх діточок в Україні!

Колись невеликий сімейний бізнес з виробництва та подальшої реалізації дитячого та підліткового одягу розрісся до масштабів великої оптової компанії. В даний час Modnaya-Karusel – це велика команда професіоналів, які з любов'ю ставляться до своєї справи.   Ми український виробник і це те, чим завжди хочеться пишатися!  

Дитячий одяг від виробника з України – це тренд. Куплений на 7 км опт дитячий одяг анітрохи не поступається в якості закордонним товарам, а часом навіть перевершує в рази. Так як сам товар готується і зберігається на складі в м. Одеса 7 км в його вартість не включені страховка вантажу і транспортні витрати на доставку з іншої країни. Також слід підкреслити, що витратність українського виробництва в рази нижча за європейську, що і дозволяє купити оптом дитячий одяг за нижчою ціною і при хорошій якості одягу. 

Наш інтернет магазин дитячого одягу оптом Модна карусель пропонує величезний асортимент не тільки повсякденних товарів, але також речей для особливих і навіть урочистих випадків. Різноманітність пропозицій настільки велика і ретельно підібрано, що, замовляючи товари на modnaya-karusel.com.ua, Ви зможете запропонувати своїм покупцям повністю сформувати гардероб дитини з будь-яким типом статури і смаковими уподобаннями. 

Як знайти постачальника дитячого одягу? Дізнавшись про переваги роботи з магазином «Модна карусель» Ви більше не будете задаватися цим питанням!

Багато початківців і навіть досвідчені підприємці задаються питанням: Як знайти постачальника дитячого одягу?. Адже пошук постачальника — це безперервний процес, в якому постійно потрібно враховувати такі аспекти як:

закупівельна ціна товару;

його якість, використані матеріали та фурнітура;

обсяг мінімального замовлення;

частота оновлення асортименту магазину;

зручність способів доставки і оплати;

наявність знижок і системи лояльності для постійних клієнтів;

підтримка і швидкість зворотної зв'язку;

відгуки інших покупців про сервісі і якості товарів.

Модна Карусель – одяг створений для юних модників і модниць талановитими конструкторами і дизайнерами з урахуванням всіх побажань і потреб кінцевих споживачів. Наш асортимент постійно оновлюється і розширюється.
Ми прекрасно знаємо, що для будь-якого інтернет-магазину важлива оперативна обробка замовлення і швидке відвантаження товару, щоб клієнт в максимально стислі терміни отримав свій товар. Тому відвантажуємо замовлення зі складу 7 км опт протягом 24 годин з моменту надходження замовлення.

Modnaya-Karusel з радістю приймає замовлення на дитячий та підлітковий одяг дрібним оптом, а також пропонує знижки 5-15% для великих партій товару. Бажаєте здійснити індивідуальне замовлення та відшити персональну модель в будь-якому обсязі? Це також не проблема для нас.

Звертайтеся за телефонами, вказаними в розділі сайту «Контакти» для уточнення всіх питань що Вас цікавлять.

Ми з нетерпінням чекаємо Ваших замовлень!